Narzędzia

Portal Biura &

Płynna komunikacja między biurem rachunkowym a klientem. Portal Biura to wygodna aplikacja webowa, będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. Jest w pełni zintegrowana z programami księgowymi, wykorzystywanymi w biurach rachunkowych.

Aplikacja oferuje dwie usługi: Dokumenty oraz Raporty. Obie gwarantują szereg praktycznych funkcji, zarówno dla biur, jak i ich klientów i mogą być wykorzystywane niezależnie od siebie. 

Portal Biura pozwala błyskawicznie wysyłać dokumenty do biura rachunkowego, także w formie pliku PDF lub zdjęcia zrobionego za pomocą smartfona, a następnie na bieżąco analizować postęp prac nad nimi. W razie błędu na dokumencie otrzymasz jego zwrot z odpowiednią adnotacją, dzięki czemu będziesz mógł szybko nanieść niezbędne poprawki. Przygotowane przez biuro dane raportowe są do Twojej dyspozycji o każdej porze, a o nadchodzących terminach i czynnościach podatkowo-składkowych przypomni Ci automatyczne powiadomienie, wysyłane mailem lub SMS-em. 

Dokumenty

Dzięki usłudze możesz:

 1. Błyskawicznie przesyłać do biura rachunkowego poprzez chmurę zdjęcia dokumentów (np. zrobione za pomocą smartfona) oraz dokumenty w formacie PDF.
 2. Wyczerpująco opisywać przesyłane dokumenty.
 3. Śledzić postęp pracy nad dokumentami.
  telefon
  raporty

  Raporty

  Dzięki usłudze możesz:

  1. Wygodnie przeglądać dane raportowe, udostępniane przez biuro rachunkowe: 
   • podsumowanie Twojej ewidencji VAT oraz zapisów szczegółowych sprzedaży i zakupu, 
   • podsumowanie Twoich ksiąg rachunkowych, w tym również ich poszczególne zapisy (dla księgowości uproszonych), 
   • podsumowanie Twoich rozliczeń wraz ze szczegółami zobowiązań i należności, 
   • wynagrodzenia Twoich pracowników, 
   • podsumowanie zobowiązań wobec instytucji prawnych oraz Twoich pracowników, wraz z danymi niezbędnymi do wykonania przelewów. 
  2. Sprawnie operować na udostępnionych przez biuro raportach — filtrować, wyszukiwać oraz sortować, a dla wnikliwszej analizy — eksportować dane (do formatu csv) lub wydrukować je. 
  3. Monitorować nadchodzące terminy ustawowe oraz te wynikających z umowy z biurem (np. termin dostarczenia dokumentów, termin rozliczenia z biurem). 
  4. Otrzymywać powiadomienia o nadchodzących czynnościach poprzez SMS lub pocztę email. 

    monika zielińska

    Nasze ceny są konkurencyjne.

    Nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat np. za rozliczenie roczne PIT,
    złożenie deklaracji w ZUS, naliczenie amortyzacji.
    Nasza cena już to wszystko zawiera.

    W celu uzyskania wyczerpujących informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.